lt

Apie Art21

ART21 yra agro ir maisto technologinių inovacijų dirbtuvės, kuriančios žemės ūkio, maisto ir artimų sektorių ateitį formuojančius sprendimus.

Mes esame aistringų profesionalų šeima su tikslu pritaikyti proveržio technologijas siekiant, kad mūsų žemės ūkis ir maistas būtų našesnis, tvaresnis ir sveikesnis.

  • Bendradarbiavimas sprendžiant aktualius žemės ūkio ir maisto sektorių iššūkius
  • Naujų žinių kūrimas mokslinių ir taikomųjų tyrimų dėka
  • Naujų technologijų vystymas ir esamų pritaikomumo horizonto plėtra
  • Inovatyvių produktų kūrimas bei komercializavimas pagal rinkos poreikius
Mes siekiame aukščiausios meistrystės savo srityje ir vadovaujamės šiomis kertinėmis vertybėmis:

Kompetencija

Esame regioniniai rinkos lyderiai su 10+ metų patirtimi

Žinios

Ekspertinės mokslo, inžinerijos ir verslo žinios viename

Komanda

Mūsų didžiausias turtas ir svarbiausias sėkmės faktorius

Progresas

Kelią į ateitį grindžiame inovatyvia mąstysena

Pasiekimai

Patikimumas

Nuo 2008 m. mes nuolatos pagrindžiame mus suteiktą pasitikėjimą. Mes esame pirmoji kompanija Lietuvoje pritraukusi privatų rizikos kapitalą, pirmoji prisijungusi prie keletos didelių europinių inovacijų projektų ir paskutinė kuri atsitraukia susidūrus su iššūkiais.

Patirtis

Mes esame plačiai eksperimentavę su proveržio technologijomis, sukūrę keletą inovacijų žemės ūkio ir maisto sektoriams, dalyvavę dešimtyse nacionalinių ir tarptautinių projektų bei reikšmingai prisidėję prie Leituvos žemės ūkio skaitmenizacijos.

Bendradarbiavimas

Per savo veiklos dešimtmetį esame dirbę su visomis svarbausiomis Lietuvos mokslo, viešojo sektoriaus, inovacijų ir pramonės institucijomis. Mes plečiame savo aprėptį ir didžiuojamės bendradarbiavimu su lyderiaujančiais Europos agro inovacijų centrais.

Komanda

Mūsų komanda yra mūsų svarbiausias turtas. Mes didžiuojamės būdami patyrusių ir kompetetingų mokslininkų, inžinierių, IT vystytojų, projektų vadybininkų bei verslo ekspertų kolektyvas, siekiantis progreso žemės ūkio ir maisto sektoriuose.

Narystė

Internet of Food & Farm 2020

Didelės apimties tarptautinis inovacijų projektas, siekiantis konsoliduoti Europos lyderiaujančią poziciją daiktų interneto technologijų taikyme žemės ūkio sektoriuje. Plačiau

SmartAgriHubs

Tarptautinis projektas iš daugiau kaip 164 partnerių, siekiantis realizuoti Europos žemės ūkio sektoriaus skaitmenizaciją plėtojant šiam tiksliui skirtą inovacijų ekosistemą. Plačiau

EIT Food

Pirmaujanti Europos maisto inovacijų iniciatyva, siekianti, kad maisto sistema taptų tvaresnė, sveikesnė ir patikimesnė vartotojams (remiama Europos Sąjungos institucijos EIT). Plačiau

AgriFood Lietuva

Skaitmeninių Inovacijų Centras, jungiantis Lietuvos mokslo, verslo ir viešojo sektoriaus institucijas bendroms skaitmeninių transformacijų pastangoms žemės ūkyje ir maisto pramonėje. Plačiau

Karjera

Mes siūlome galimybes talentingiems ir įgudusiems profesionalams realizuoti savo potencialą kartu su mūsų komanda. Prisijunkite prie mūsų kuriant naujos kartos agro ir maisto inovacijas.
Šiuo metu aktyviai ieškome:
Mes visada ieškome specialistų su kompetencija vienoje iš sričių:
  • Agro ir maisto inovacijų vystymas
  • Duomenų mokslas ir Dirbtinis Intelektas
  • Daiktų interneto technologijos ir inžinerija
  • Inovacijų vadyba

+370 620 80238
Draugystės g. 20, LT-89167 Mažeikiai, Lietuva

Įmonės kodas: 300635091
PVM mokėtojo kodas: LT100004103016
Atsiskaitomoji sąskaita: LT837290000008467114