lt

Projektas:

QuantiFarm

Intro

Kiekvienas iš mūsų gali būti kažkieno patarėju ir pakeisti kito gyvenimą. Tai gali būti jūsų negalintis apsispęsti draugas ar šeimos narys, norintis priimti neteisingą sprendimą. Iš tiesų, kartais žvelgiant iš šalies pamatyti problemą jos sprendimo būtą būna lengviau, tiesa?

Kiekvieną dieną turime galimybę pasakyti gerą padrąsinantį žodį ir prisidėti prie teigiamų pokyčių kažkieno gyvenime, o šiame projekte galime pasiūlyti novatoriškas konsultavimo paslaugas net 4000 ūkininkų.

Apie projektą:

Projektas leis sėkmingai diegti skaitmenines žemės ūkio technologijas, kurios yra pagrindinės žemės ūkio sektoriaus tvarumo ir konkurencingumo didinimo priemonės.

Išlaidos, nauda ir pasiekimai tvarumo srityje bus vertinami ir pristatomi naudojantis 30 bandymų atvejų, atliekamų komercinėmis sąlygomis. Ūkiai, jau naudojantys skaitmenines technologijas, bus lyginami su ūkiais, vis dar grindžiančiais savo veiklą tradiciniais darbo metodais.

Projekto pradžioje bus atlikta išsami elgsenos analizė, kuri padės identifikuoti veiksnius, turinčius įtakos ūkininkų pasirinkimams ieškant, renkantis ir diegiant skaitmenines žemės ūkio technologijas. Metodika remiasi mokymusi tiesiogiai iš ūkininkų jų pačių aplinkoje. Elgsenos analizės įžvalgos, susistemintas į konkretų požiūrį į pagrindinius technologijų įsisavinimą ir suvokimą lemiančius veiksnius, suteiks informacijos QuantiFarm įrankių rinkiniui (angl. QuantiFarm Toolkit), kuris padės ūkininkams priimti sprendimus naudojantis tokiomis priemonėmis kaip kriterijais pagrįstas interaktyvus rekomendacijų įrankis, sąnaudų rinkiniai bei išmokų skaičiuoklės.

Kodėl to reikia?

Nepaisant daugelio prognozuojamų duomenų ir skaitmeninių technologijų naudojimo žemės ūkyje naudos, faktinis šių technologijų įsisavinimas ir naudojimas ES ūkiuose buvo lėtas dėl daugelio priežasčių. Tai yra žinių apie tokias priemones trūkumas, nepakankami aiški informacija apie duomenų ir skaitmeninių technologijų sąnaudas bei teikiamą naudą, nedetalizuotas jų poveikis tvarumui, kai šios priemonės naudojamos realiomis sąlygomis, bei kliūtys, kurios gali būti apibrėžtos kaip „minkštesnės“, arba kitaip tariant, socialiniai veiksniai tokie kaip ūkininkų kultūrinės ir elgsenos nuostatos.


+370 620 80238
Draugystės g. 20, LT-89167 Mažeikiai, Lietuva

Įmonės kodas: 300635091
PVM mokėtojo kodas: LT100004103016
Atsiskaitomoji sąskaita: LT413500010017004947