lt

Tvari tikslioji žemdirbystė

Iššūkiai

Tvariai plėtrai tampant viena kertinių žemės ūkio sektoriaus plėtros krypčių, lygia greta auga poreikis tiksliąją žemdirbystę įgalinantiems spendimams.

Šiuolaikiniame žemės ūkyje vis dažniau ir plačiau naudojama įvairi, skirtingų gamintojų išmani technika, įgalinanti ūkininkus įgyvendinti darbus efektyviai, greičiau ir su mažesniais ištekliais. Tačiau ši įvairi technika dažnai naudoja skirtingus duomenų standartus, yra kompleksiška ir reikialauja specializuotų žinių, įgūdžių bei įrankių. Dėl to ūkininkai susiduria su problemomis - nors turima įranga nauja ir moderni, bet dėl taikomų standartų nesuderinamumo ir pernelyg komplikuoto taikymo išmanių žemdirbystės sprendimų potencialas dažnai lieka pilnai neišnaudotas.

Mūsų
prieiga

Mūsų sprendimai tvariai tiksliąjai žemdirbystei yra paremti mūsų įdirbiu kuriant specializuotas žemės ūkio informacines sistemas. Mūsų plėtojamos inovacijos padeda kaupti, struktūruoti, analizuoti ir konvertuoti aktualią informaciją į išmanioje žemės ūkio technikoje pritaikomus duomenis.

Siekiame diegti inovacijas kurios padėtų paprastiems ūkininkams praktikoje realizuoti išmanų tręšimą, centralizuoti ir automatizuoti aktualių duomenų rinkimą, jų analizę bei ūkio stebėseną - visus sprendimus, kurie prisidėtų prie efektyvaus šiuolaikinės išmanios technikos potencialo išnaudojimo siekiant užtikrinti ūkininkavimo tvarumą ir tęstinumą.

Technologijos

Didieji Duomenys
Įvairių informacijos išteklių agregavimas, integracija ir įžvalgų generavimas
Duomenų integravimo įrankiai
Informacijos ir įžvalgų tiesioginio pritaikomumo tiksliosios žemdirbystės įrango užtikrinimas
Rekomendacijų sistemos
Rekomendacijos išmaniam tręšimo ir agrocheminių priemonių naudojimo planavimui

+370 620 80238
Draugystės g. 20, LT-89167 Mažeikiai, Lietuva

Įmonės kodas: 300635091
PVM mokėtojo kodas: LT100004103016
Atsiskaitomoji sąskaita: LT413500010017004947