lt

Procesų valdymo sprendimai pramonei

Iššūkiai

Šiuolaikinio žemės ūkio sėkmė neatskiriama nuo platesnio jos žaliavų, išteklių ir produkcijos realizavimo logistikos tinklo efektyvumo. Nuo sėklų ir agrocheminių priemonių iki užaugintos produkcijos kiekybinio ir kokybinio valdymo - visiems šiems procesams suvaldyti būtini kompleksiški verlso valdymo sprendimai.

Specializuotos programinės įrangos stoka žemės ūkio pramonės sektoriui apsunkina produkciją, prekybą ir logistiką, o šių operacijų integracija į išmanią centralizuotą sistemą padėtų pasiekti spartesnius, finansiškai efektyvesnius ir tikslingiau suplanuotus verslo procesus.

Mūsų
prieiga

Beveik 10 metų mes vystome pažangius programinės įrangos sprendimus grūdų, agrocheminių priemonių ir kitų artimo veiklos pobūdžio kompanijoms, siekiančioms užtikrinti savalaikį ir mažiau išlaidų reikalaujantį savo verslo procesų valdymą. Mūsų tikslas yra klientams suteikti visapusį bei pilnavertį rinkinį paslaugų ir funkcionalumų reikalingų tokio pobūdžio kompanijų veikloje.

Mūsų programinė įranga kuriama su tikslu sinchronizuoti savo veikimą su įvairiais pramoninės bei laboratorinės įrangos, sensorių, svarstyklių bei kt. parodymais. Mūsų sukurti ir nuolatos tobulinami sprendimai integruoja visus logistikos bei prekybos organizavimo etapus, įskaitant užsakymų ir sutarčių valdymą, finansinę apskaitą, išteklių sekimą ir kt.

Technologijos

Duomenų integracija
Realiu laiku finksuojamų industrinės įrangos ir sensorių duomenų integracija
Verslo Valdymo Sistemų (ERP) programinė įranga
Efektyvus verslo procesų planavimas ir resursų valdymas vienoje vietoje

+370 620 80238
Draugystės g. 20, LT-89167 Mažeikiai, Lietuva

Įmonės kodas: 300635091
PVM mokėtojo kodas: LT100004103016
Atsiskaitomoji sąskaita: LT413500010017004947