lt

Paskirstytųjų tinklų technologijos

Iššūkiai

Žemės ūkio bendrovės, valstybinės institucijos ir laboratorijos susiduria su dideliais kompleksiškų duomemų, algoritmų ir matematinių modelių kiekiais kuriuos sunku efektyviai bei patikimai saugoti, aprodoti ir analizuoti.

Prieiga prie naujausių ir pažangiausių duomenų saugojimo ir apdorojimo sprendimų yra būtini sėkmingam agro ir maisto technologijų vystymui bei diegimui, tačiau tokie sprendimai šiuo metu yra sunkiai prieinami.

Užtikrinti prieigą prie svarbių duomenų tuo pačiu išlaikant nuosavybę į šiuos duomenis, ir užtikrinti deramą tinklo decentralizaciją bei saugumą tampa iššūkiais kurie įgyja vis didesnį aktualumą žemės ūkio ir maisto inovcijų srityje.

Mūsų
prieiga

Mes siekiame išnaudoti naujausius technologinius proveržius suteikiant suinteresuotoms pusėms pažangius ir saugius duomenų apdorojimo ir procesų paskirstymo sprendimus. Pasinaudodami dideliu Blockchain technologijų potencialu, mes kuriame infrastruktūrą paskirstytam ir anonimizuotam duomenų saugojimui bei apdorojimui, taip siekdami prisidėti prie ateities žemės ūkio ir maisto inovacijų.

Mūsų tikslas yra įgalinti duomenų prieinamumą ir tolesnį panaudojamumą išsaugant nuosavybės teises į šiuos duomenis, o taip pat suformuoti konsensuso modelį kuris užtikrintų tęstinį suinteresuotųjų pusių bendradarbiavimą.

Technologijos

Blockchain technologijos
Sprendimai sistemų decentralizacijai ir procesų paskirstymui
Dirbtinio Intelekto technologijos
Pažangių anatilikos ir mašininio mokymosi gebėjimų integravimas į Blockchain sistemą
Kriptografija
Saugus ir konfidencialus apsikeitims informacija tarp suinteresuotųjų šalių

+370 620 80238
Draugystės g. 20, LT-89167 Mažeikiai, Lietuva

Įmonės kodas: 300635091
PVM mokėtojo kodas: LT100004103016
Atsiskaitomoji sąskaita: LT413500010017004947