UAB „ART21“ kartu su partneriu – UAB „Benco Baltic Engineering Company“, kuria išmaniąją durpžemių charakterizavimo ir monitoringo sistemą - PeatSense, paremtą nuotolinio stebėjimo technologijomis ir dirbtiniu intelektu. Sistema veiks internetinės platformos pagrindu, kurioje vartotojas įkėlęs tyrimų duomenis galės stebėti duomenų analizės rezultatus. Pastarieji bus pateikiami interaktyviu ir formatu, suteikiančiu galimybę stebėti esminius durpžemių pokyčius. PeatSense pasižymės kompleksinėmis galimybėmis: durpių sluoksnio charakterizavimo, pelkių ir durpžemių hidrologinės būklės vertinimo, pelkių ir durpžemių augalijos būklės vertinimo funkcionalumais, todėl dėl savo technologinės pažangos ji bus laikoma pasaulinio masto inovacija.
Projektas įgyvendinamas pagal plėtros programos pažangos priemonės Nr. 05-001-01-05-07 „Sukurti nuoseklią inovacinės veiklos skatinimo sistemą“ veiklos „Skatinti inovacijų pasiūlą“ poveiklės „Investuoti į naujų APV produktų kūrimo veiklas ir sudaryti sąlygas tyrėjams dalyvauti įmonių MTEP veiklose, skatinti intelektinę nuosavybę, ankstyvąją sukurtų naujų produktų bandomąją gamybą, parengimą rinkai“ priemonę.
Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo.
Projekto biudžetas: 1 392 417,20 Eur
ES fondo skirta finansavimo suma: 1 012 373,85 Eur
Projekto įgyvendinimo trukmė: 2024 m. birželio mėn. – 2026 m. birželio mėn.
UAB „ART21“ yra AgriFood Tech inovacijų įmonė, kuri orientuojasi į proveržio technologijų taikymą ir naujų sprendimų kūrimą bei diegimą žemės ūkio, miškininkystės, maisto ir susijusiems sektoriams Baltijos šalyse ir už jos ribų. Įmonės kuriama MTEP veikla, produktai ir paslaugos apima tiksliąją žemdirbystę, prognozavimo ir sprendimų palaikymo sistemas, dirvožemio ir miškininkystės stebėseną, tvarų ūkio valdymą, tiekimo grandinės valdymą, maisto vientisumą ir autentiškumą ir kt. Įmonės komandą sudaro daugiau nei 30 įvairių kompetencijų mokslininkų, inžinierių, programinės įrangos kūrėjų ir projektų/verslo vadovų. Bendra UAB „ART21“ komandos patirtis apima tokias sritis kaip: agromaistą, spektroskopija, dirbtinis intelektas ir pažangūs skaitmeniniai sprendimai, daiktų internetas, sensorika, robotika ir kita.
UAB „ART21“ kartu su partneriais Vytauto Didžiojo universitetu ir UAB „Benco Baltic Engineering Comany“ įgyvendina projektą „Miškų ir miškų kelių informacinė sistema (MIKIS)“ Nr.08-004-K-0009, bendrai finansuojamą Europos Sąjungos.
Projekto tikslas – sukurti miškų ir miškų kelių informacinę sistemą (MIKIS). Naujausių technologijų kombinaciją, pagrįstą 5G ryšiu ir nuotolinio stebėjimo technologijomis. Pagrindinė kuriamos sistemos paskirtis - išsamus ir greitas miškų abiotinų veiksnių (gaisrai, sausra, išvartos) padarytos žalos ir miško kelių būklės bei pagrindinių savybių vertinimas.
Projekto vertė: 1 748 271,88 eur
ES finansavimas: 1 118 985,43 eur
Projekto pradžia: 2024 m. sausio mėn.
Projekto pabaiga: 2025 m. gruodžio mėn.
Projekto pagrindinis tikslas – sukurti inovatyvią nuotolinę dirvoje esančios organinės medžiagos kiekio ir jo pokyčio nustatymo ir monitoringo sistemą, skatinti jos naudojimą ir taip didinti ūkių našumą, pelningumą, padėti ūkiams taupiai naudoti išteklius ir saugoti biologinę įvairovę bei aplinką. Skatinti ūkininkus diegti naująsias technologijas ir jomis paremtus sprendimus.
Projekto metu sukurta analizės sistema ne tik leis nustatyti dirvožemio organinės anglies kiekį, bet sukauptos žinios padės ūkininkams efektyviai išnaudoti dirbamus plotus, numatyti optimaliausią turimų išteklių panaudojimą. Sukurti organinės medžiagos, esančios dirvožemyje, žemėlapiai galės būti perdengiami su palydovais užregistruotomis žemės paviršiaus nuotraukomis bei kitais analogiškais dirvos analizės žemėlapiais kaip mineralinių medžiagų koncentracijos ar kitais. Tokia darbo su sukurtos sistemos rezultatais galimybė leis palyginti skirtingų dirvožemio parametrų pasiskirstymą, palyginti ankstesnio laikotarpio duomenis su esamais, stebėti pokyčius bei sudaryti ateities prognozes.
Projektas finansuojamas Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai ir Lietuvos valstybės biudžeto lėšomis
Priemonė: Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programos priemonės “Bendradarbiavimas” veiklos sritis “Parama EIP veiklos grupėms kurti ir jų veiklai vystyti” Projekto Nr. 35BV-KV-22-1-04992-PR001.
Projekto vertė: 239 147,00 Eur
Finansavimo suma: 199 835,00 Eur
Projekto pradžia: 2023 m. kovo mėn.
Projekto pabaiga: 2024 m. kovo mėn.
Projekto kryptis ir pagrindinis tikslas –sukurti Žemės ūkio atviros prieigos informacijos ir integruotų paslaugų platformą – pažangią skaitmeninę sistemą, skirtą kompleksiškai apjungti žemės ūkių veiklai aktualius informacijos išteklius, sudarant sąlygas naujų skaitmeninių paslaugų atsiradimui, diegimui ir plėtrai ūkiuose. Projekto metu kuriama sistema bus unikali tuo, kad yra tiesiogiai orientuota į taikymą Lietuvos ūkių veiklose, yra skirta realizuoti ūkininkų informacinius poreikius ir suteikti inovatyvius bei interaktyvius atviros prieigos įrankius efektyviam ūkių valdymui. Pagrindinis siekis yra įgalinti ūkininkus naudotis šiais ištekliais savo ūkių veiklose ir jų valdyme, paskatinti inovacijų įsisavinimą ir naujų sprendimų plėtrą.
Projektas finansuojamas Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai ir Lietuvos valstybės biudžeto lėšomis
Priemonė: Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programos priemonės "Bendradarbiavimas" veiklos sritis "Parama EIP veiklos grupėms kurti ir jų veiklai vystyti" Projekto NR. 35BV-KV-20-1-01141-PR001.
Projekto vertė: 229 643,82 Eur
Finansavimo suma: 200 000,00 Eur
Projekto pradžia: 2022-06-21
Projekto pavadinimas: „Inovatyvi bičių avilių apsaugos ir stebėsenos sistema“
Projekto tikslai: skatinti inovatyvių bičių avilių apsaugos ir stebėsenos sprendimų diegimą, ir taip užtikrinti efektyvią bičių šeimų priežiūrą, subalansuotą žemės ūkio vystymąsi, gerinti aplinką.
Projekto uždaviniai:
• Parengti galimybių studiją;
• Atlikti mokslinius ir technologinius tyrimus;
• Sukurti sistemą, skirtą bičių avilių stebėsenai;
• Išbandyti ir pademonstruoti sistemos pritaikomumą;
• Pristatyti projekto rezultatus visuomenei.
Specialusis projekto tikslas: skatinti ūkius diegti technologines naujoves, užtikrinančias efektyvų aplinkos tausojimą ir gyvūnų gerovę. Projekto metu bus siekiama užtikrinti bičių šeimų gerovę, laiku identifikuojant šeimai kylančias grėsmes, tokias kaip temperatūros ar drėgmės pokyčiai, ligos, priešai. Įgyvendintas projektas prisidės prie Programos priemonės „Bendradarbiavimas“ veiklos srities „Parama EIP veiklos grupėms kurti ir jų veiklai vystyti“ numatytų prioritetų, tikslinių sričių ir kompleksinių tikslų įgyvendinimo.
Bendra projekto vertė – 226 898,82 EUR
Projektui skirta paramos suma – 200 000,00 EUR
Projekto tikslas: sukurti inovatyvią metodiką, taikant dirbtinio intelekto technologijas, panaudojant duomenų bazėse sukauptus duomenis, kuri gebėtų prognozuoti SARS-CoV-2 genomo kitimo eigą ir tendencijas. Ši informacija leistų numatyti tolimesnę pandemijos eigą, viruso nustatymo taikinius ir suteiktų svarios informacijos kuriant veiksmingas vakcinas.
Projekto metu sukurta metodika padės visuomenės sveikatos priežiūros institucijoms, tyrimo įstaigoms, farmacijos kompanijoms sėkmingai kovoti su COVID-19 pandemija ir jos padariniais, nes patikima informacija apie SARS-CoV-2 genomo pokyčius ir prognozes, padės vakcinų gamintojams - kurti veiksmingas vakcinas, diagnostinių priemonių gamintojams - adaptuoti taikomas diagnostines priemones galimiems (prognozuojamiems) viruso taikinių pasikeitimams, tyrimų institucijoms - kryptingai vykdyti mokslinius tyrimus, o visuomenės sveikatos priežiūros institucijoms - tinkamai pasiruošti pandemijos valdymui.
Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo
Finansuojama kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė
Projekto vertė: 472 818,68 Eur
Finansavimo suma: 378 254,94 Eur
Projekto veiklų įgyvendinimo laikotarpis: 2021-02-23 - 2022-02-23
Projekto metu siekiama sukurti unikalią technologiją galinčią nustatyti augalų apsirūpinimą vandeniu bei mineralinės mitybos elementais iš augalo atvaizdo aerodistanciniais-spektrometriniais metodais. Šia technologija vadovaujantis, bus sukurtos tikslioji augalininkystės sistema žieminiams rapsams, tikslioji augalininkystės sistema žieminiams kviečiams ir tikslioji augalininkystės sistema vasariniams kviečiams. Informacinės sistemos pagalba bus parengtas agrocheminis modelis konkrečiam ūkiui, t.y. konkreti programa pasėliams: mineralinės mitybos elementų poreikis, reikalingas trąšų kiekis, tręšimo periodiškumas, pasėlių žemėlapiai ir maršrutai žemės ūkio technikai. Šios programos pagalba ūkininkas galės racionaliai naudoti išteklius bei techniką ir taip padidinti ūkio našumą bei pelningumą, o optimalus trąšų bei technikos naudojimas sumažins neigiamą ūkininkavimo poveikį aplinkai. Esminis skirtumas tarp pasaulyje naudojamų sistemų ir projekto metu sukurtos inovacijos – gebėjimas nustatyti platų spektrą augalui reikalingų mitybinių makro (azotas, fosforas, kalis) ir mikro (geležies, mangano, cinko, vario) elementų bei identifikuoti jų trūkumą skirtingais augalo augimo tarpsniais.
Projektas finansuojamas ES struktūrinėmis lėšomis
Priemonė: Intelektas. Bendri mokslo–verslo projektai
Projekto Nr. J05-LVPA-K-01-0203
Projekto vertė: 880 144,72 Eur
Finansavimo suma: 613 984,86 Eur
Projekto pradžia: 2017-03-13
Projekto pabaiga: 2019-06-12
Projekto metu numatoma sukurti unikalią metodiką javų ligų nustatymui ligos latentiniame periode. Tuo tikslu bus atliekami moksliniai tyrimai, lauko ir laboratoriniai bandymai, tiriami hiperspektriniai sveikų ir ligomis užsikrėstų augalų atvaizdai, analizuojami augalų atspindėtos šviesos spektro ypatumai bei kuriami algoritmai duomenų apdorojimui. Bus kuriamos žieminių kviečių, vasarinių kviečių bei vasarinių miežių labiausiai paplitusių ligų prognozavimo ir kontrolės sistemos, apimančios pasėlių monitoringą, nuotolinių tyrimų ir laboratorinių duomenų analizę, ligų diagnostiką ir prognozes, ligų plitimo rizikos žemėlapių sudarymą.Projekto rezultatų vartotojai – ūkininkai, nes sistemos skirtos plačiausiai auginamų javų priežiūrai ir dažniausiai pasitaikančių ligų kontrolei. Tikslus ligos identifikavimas ir prognozavimas leis ūkininkams išsaugoti derlių, o augalų apsaugos priemones naudoti tik kritiniu atveju ir dozuoti pagal būtinumą. Projekto rezultatais taip pat naudosis mokslo institucijos, atliekančios tyrimus žemės ūkio sektoriuje, ūkininkus konsultuojančios įmonės. Projekto metu sukurti produktai bus platinami Europos šalių rinkose.
Projektas finansuojamas ES struktūrinėmis lėšomis
Priemonė: Intelektas. Bendri mokslo–verslo projektai
Projekto Nr. J05-LVPA-K-03-0118
Projekto vertė: 1 303 295,63 Eur
Finansavimo suma: 989 078,78 Eur
Projekto pradžia: 2018-06-08
Vykdant projektų metu numatytas veiklas įmonė susiduria su dideliais duomenų kiekiais, algoritmais ir matematiniais modeliais kurių saugojimas, apdorojimas, analizė bei pateikimas į rinką plačiam vartotojų ratui tampa sunkiai sprendžiama problema. Matydama šią problematiką ir neužimtą rinkos dalį, įmonė nusprendė kurti technologiją, sprendžiančią didelių duomenų apdorojimo ir matematinių (mašininio mokymosi) modelių prieinamumo maisto saugos srityje problemas. Naudojama blokų grandinės technologija užtikrins infrastruktūros, jos vartotojų duomenų bei intelektinės nuosavybės apsaugą, leis decentralizuoti duomenų saugojimą, o dirbtinio intelekto sprendimai užtikrins modelių ir referentinių duomenų validaciją. Kuriama technologija yra skaidoma į 2 atskirus produktus:1. Viešos prieigos paslauga, paremta blokų grandinės technologijomis, įgalinanti maisto autentiškumo ir kokybės duomenis, jų metaduomenis ir mašininio mokymosi modelius taikyti kokybės ir kontrolės užtikrinimui;2. Privataus naudojimo technologija, paremta blokų grandinės technologijomis, įgalinanti maisto autentiškumo ir kokybės duomenų ir mašininio mokymosi modelius taikyti įmonių ir korporacijų verslo tikslais.Projektas bus įgyvendinamas kartu su partneriu UAB „Vertex“, kuris turi ilgametę patirtį nustatant dirbtinio intelekto taikymo įmonės produktų procesuose galimybes ir kuriant besimokančiomis sistemomis (angl. Machine Learning) (neuroniniais tinklais) paremtų automatizuotų procesų modelius ir veikiančius prototipus.Projekto metu sukurti produktai bus komercializuojami viso pasaulio rinkose.
Projektas finansuojamas ES struktūrinėmis lėšomis
Priemonė: Intelektas. Bendri mokslo–verslo projektai
Projekto Nr. J05-LVPA-K-04-0118
Projekto vertė: 1 171 017,75 Eur
Finansavimo suma: 808 412,93 Eur
Projekto pradžia: 2019-02-14
Šis projektas yra skirtas pomidorų, auginamų šiltnamiuose, priežiūrai ir ligų identifikavimui. Projekto metu bus kuriama unikali sistema automatiniam ligų patogenų identifikavimui - Mobilioji pomidorų ligų laboratorija, paremta giliosios regos ir dirbtinio intelekto technologijomis. Sistema pateiks vartotojui stebėsenos rezultatus realiu laiku, skaitmeninių žemėlapių formatu, nurodydama ligos židinių vietas, pažeidimų mastą bei ligų stadijas. Mobilioji pomidorų ligų laboratorija bus pasaulinio lygio inovacija, nes gebės identifikuoti pavojingiausias pomidorų ligas (fitoftorozės, alternaniozės, fuzariozės, kekerinio puvinio, miltligės, sklerotinio puvinio, bakterinio vėžio patogenus). Pagrindiniai projekto rezultatų vartotojai - šiltnamių ūkiai. Sistema pavaduos ir agronomą, ir laboratoriją, nes gebės vienu metu stebėti didelius šiltnamių plotus ir tiksliai identifikuoti konkrečių ligų patogenus, todėl nereikės vežti augalų mėginių į laboratorijas. Įdiegus ankstyvą ligų diagnostiką šiltnamiuose, bus optimaliai naudojamos agrocheminės priemonės, užauginama kokybiškesnė produkcija, mažinamas neigiamas ūkininkavimo poveikis aplinkai.
Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo
Priemonė: "Eksperimentas"
Projekto Nr. 01.2.1-LVPA-K-856-01-0133
Projekto vertė: 1 534 901,75 Eur
Finansavimo suma: 1 147 714,81 Eur
Projekto pradžia: 2020-06-22
Projekto kryptis ir pagrindinis tikslas – apjungus mokslo institucijų, konsultantų ir ūkininkų žinias, skatinti pažangių technologijų ir inovacijų diegimą, didinti maisto produktų ir pašarų saugą, skatinti ūkininkų, gamintojų ir konsultantų švietimą ir mokymą, prisidėti prie subalansuoto žemės ūkio vystymosi. Projekto tikslas sukurti ir pademonstruoti inovatyvią grūdų ir pašarų kokybės kontrolės sistemą kurios pagalba nustatoma pelėsio ar kenkėjų atsiradimas. Ši sistema leis greičiau reaguoti į susidariusias aplinkybes, kas reiškia, kad bus sumažinami nuostoliai ir padidinamas ūkininkų pelningumas.
Projektas finansuojamas Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai ir Lietuvos valstybės biudžeto lėšomis
Priemonė: Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programos priemonės "Bendradarbiavimas" veiklos sritis "Parama EIP veiklos grupėms kurti ir jų veiklai vystyti" Projekto Nr. 35BV-KV17-1-03673-PR001
Projekto vertė: 251 135,00 Eur
Finansavimo suma: 198 443,00 Eur
Projekto pradžia: 2018-06-13
Projekto kryptis ir pagrindinis tikslas – apjungus mokslo institucijų, konsultantų ir ūkininkų žinias, skatinti pažangių technologijų ir inovacijų diegimą, didinti maisto produktų ir pašarų saugą, skatinti ūkininkų, gamintojų ir konsultantų švietimą ir mokymą, prisidėti prie subalansuoto žemės ūkio vystymosi. Projekto tikslas sukurti ir pademonstruoti inovatyvią grūdų ir pašarų kokybės kontrolės sistemą kurios pagalba nustatoma pelėsio ar kenkėjų atsiradimas. Ši sistema leis greičiau reaguoti į susidariusias aplinkybes, kas reiškia, kad bus sumažinami nuostoliai ir padidinamas ūkininkų pelningumas.
Projektas finansuojamas Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai ir Lietuvos valstybės biudžeto lėšomis
Priemonė: Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programos priemonės "Bendradarbiavimas" veiklos sritis "Parama EIP veiklos grupėms kurti ir jų veiklai vystyti" Projekto Nr. 35BV-KV17-1-03673-PR001
Projekto vertė: 251 135,00 Eur
Finansavimo suma: 198 443,00 Eur
Projekto pradžia: 2018-06-13
UAB „ART21“ yra vienintelė bendrovė Lietuvoje, kurianti IT produktus išskirtinai tik žemės ūkio sektoriui. Dalyvavimas šiame projekte turi du tikslus: vienas jų, tai užsienio rinkos supažindinimas su įmonės vykdoma veikla, įmonės įvaizdžio gerinimas, kuriamų produktų pristatymas tarptautinėje rinkoje, kitas - partnerių paieška, pardavimų apimčių ir eksporto didinimas, konkurencingumo skatinimas. Projekto metu įmonė ketina dalyvauti 7 tarptautinėse parodose.
Projektas finansuojamas ES struktūrinėmis lėšomis
Priemonė: Naujos galimybės LT
Projekto Nr. 03.2.1-LVPA-K-801-02-0153
Projekto vertė: 74 888,00 Eur
Finansavimo suma: 37 444,00 Eur
Projekto pradžia: 2017-01-04
Projekto pabaiga: 2018-07-09
Įmonės inžinierių ir technologų kompetencijų ugdymas atsižvelgiant į UAB „ART21“ kuriamų sprendimų kompleksiškumą ir inžinierių bei technologų kompetencijų trūkumą, pasireiškiantį kuriant dujų sensoriais paremtas sistemas bei taikant inovatyvius sistemų inžinerijos sprendimus. Šiais tikslais ketinama įmonės darbuotojus siųsti į kursus kuriuos organizuoja užsienio įmonės vykdančios MTEPI veiklas ir turinčios analogiškos patirties.
Projektas finansuojamas ES struktūrinėmis lėšomis
Priemonė: Inostažuotė
Projekto Nr. 09.4.3-ESFA-T-847-01-0001 Projekto vertė: 42 857,56 Eur
Finansavimo suma: 30 000,00 Eur
Projekto pradžia: 2018-01-15
Projekto pabaiga: 2018-06-08
Įmonės inžinierių ir technologų kompetencijų ugdymas atsižvelgiant į UAB „ART21“ kuriamų sprendimų kompleksiškumą ir inžinierių bei technologų kompetencijų trūkumą, pasireiškiantį kaupiant, apdorojant ir klasifikuojant didelius kiekius duomenų. Šiais tikslais ketinama įmonės darbuotojus siųsti į kursus kuriuos organizuoja projekto partneriai turintys analogiškos patirties.
Projektas finansuojamas ES struktūrinėmis lėšomis
Priemonė: Inostažuotė
Projekto Nr. 09.4.3-ESFA-T-847-01-0008
Projekto vertė: 41 399,63 Eur
Finansavimo suma: 28 979,74 Eur
Projekto pradžia: 2019-08-07
Nors pagrindinė UAB „ART21“ įmonės veikla yra specializuoti programinės įrangos sprendimai žemės ūkio sektoriui, didinantys darbo našumą bei mažinantys sąnaudas, tačiau įmonė taip pat užsiima ir konsultacine veikla. Įmonė sertifikuota teikti konsultacijas: ūkio veiklos buhalterinės apskaitos tvarkymo, agrarinės aplinkosaugos ir ūkininkavimo saugomose teritorijose, žemės ūkio veiklos valdymo reikalavimų, geros agrarinės ir aplinkosaugos būklės standartų ir darbo saugos reikalavimų klausimai. Įmonė yra patvirtinta augalų apsaugos mokymo įstaiga. Be to įmonė teikia konsultacijas verslo pradžios ir vystymo klausimais.Nors šiuo metu įmonė ir plačiai nereklamuoja savo teikiamų konsultavimo paslaugų, tačiau yra jaučiamas didelis jų poreikis. Konsultacijoms teikti būtina išsiaiškinti kliento situaciją, poreikius ir lūkesčius. Šis procesas atima nemažai laiko, kurio esamiems konsultantams trūksta, o klientas iki konsultacijų pradžios sunkiai supranta konsultacijų esmę, programą ir rezultatus. Siekiant naudotojams pateikti paprastesnį būdą susipažinti su įmonės teikiamomis paslaugomis, bei pagerinti paslaugos teikimo procesą, norima sukurti naują paslaugos dizainą. Klientai, interneto svetainėje atsakę į pateikiamus klausimynus galėtų nustatyti paslaugos poreikį, pateikti reikiamą informaciją, reikalingą konsultacijų programai paruošti, gauti komercinį pasiūlymą paslaugos teikimui, matyti susijusių konsultantų darbo kalendorių, užsisakyti paslaugą rezervuojant laisvą laiką, gauti su paslauga susijusius dokumentus (medžiagą, sąskaitą ir pan.).Šio projekto metu norima pakeisti paslaugos teikimo schemą, kad ji būtų ženkliai patogesnė galutiniam naudotojui. Nauja paslauga bus prieinama naudotojui interneto svetainėje. Paslauga taps prieinama platesnei tikslinių naudotojų grupei, įneš daugiau aiškumo, leis klientams efektyviau planuotis savo laiką.
Projektas finansuojamas ES struktūrinėmis lėšomis
Priemonė: Dizainas LT
Projekto Nr. 03.3.1-LVPA-K-838-01-0238
Projekto vertė: 20 150,00 Eur
Finansavimo suma: 10 000,00 Eur
Projekto pradžia: 2017-04-18
Projekto pabaiga: 2017-08-18
UAB "ART21" kuria programinės įrangos sprendimus išskirtinai žemės ūkio sektoriui, leidžiančius sėkmingai spręsti sudėtingiausias veiklos valdymo ir apskaitos uždavinius. Įmonė specializuojasi grūdų augintojų, grūdų perdirbėjų, pieno gamintojų ir daržovių auginimo verslų modernizavimu, pritaikant tiksliosios žemdirbystės ir operatyvinių duomenų valdymo technologijas. Siekiant išlikti konkurencingais, įmonei nepakanka vidinių išteklių, reikalingų efektyviai plėtoti MTEPI veiklas ir paslaugas. Todėl yra būtina plėtoti tarptautinį bendradarbiavimą MTEPI srityje bei stengtis išnaudoti ES MTEPI iniciatyvų (programų) teikiamas galimybes. Projekto tikslas – plėtoti tarptautinę partnerystę ir tinklaveiką, per EĮT ieškant galimybių dalyvauti tarptautinėse ES MTEPI iniciatyvose. Projekto metu dalyvaujama 7-se renginiuose. Dalyvaujant tarptautinių MTEPI veiklos iniciatyvų, apie kurias informaciją teikia EĮT organizacijos, renginiuose tikimasi surasti partnerių dalyvauti konkrečioje - vienoje ar keliose tarptautinėse ES MTEPI programose (Horizon2020, SME Instrument, Cosme; Eureka; Eurostar ir pan.). Tikimasi, kad aktyvaus dalyvavimo renginiuose dėka pavyks su tarptautiniais partneriais pasirašyti nemažiau kaip vieną susitarimą – teisiškai saistančią sutartį/ susitarimą, įpareigojantį pareiškėją ir tarptautinį partnerį kartu bendradarbiaujant teikti paraiškas tarptautinėms MTEPI srities iniciatyvoms (programoms) įgyvendinti.
Projektas finansuojamas ES struktūrinėmis lėšomis
Projekto Nr. 01.2.1-LVPA-T-844-01-0009
Projekto vertė: 19 812,69 Eur
Finansavimo suma: 9 906,34 Eur
Projekto pradžia: 2017-09-28
Projekto pabaiga: 2018-06-28
UAB "ART21" kuria programinės įrangos sprendimus išskirtinai žemės ūkio sektoriui, leidžiančius sėkmingai spręsti sudėtingiausius veiklos valdymo ir apskaitos uždavinius. Įmonė specializuojasi grūdų augintojų, grūdų perdirbėjų, pieno gamintojų ir daržovių auginimo verslų modernizavimu, pritaikant tiksliosios žemdirbystės ir operatyvinių duomenų valdymo technologijas. Siekiant išlikti konkurencingais, įmonei nepakanka vidinių išteklių, reikalingų efektyviai plėtoti MTEPI veiklas ir paslaugas. Todėl yra būtina plėtoti tarptautinį bendradarbiavimą MTEPI srityje bei stengtis išnaudoti ES MTEPI iniciatyvų (programų) teikiamas galimybes. Projekto tikslas – plėtoti tarptautinę partnerystę ir tinklaveiką, per EĮT ieškant galimybių dalyvauti tarptautinėse ES MTEPI iniciatyvose. Dalyvaujant tarptautinių MTEPI veiklos iniciatyvų, apie kurias informaciją teikia EĮT organizacijos, renginiuose bus tikimasi surasti partnerių dalyvauti konkrečioje - vienoje ar keliose tarptautinėse ES MTEPI programose (Cosme, SME Intrument, Horizon2020, Eureka, Eurostars ir pan.). Tikimasi, kad aktyvaus dalyvavimo renginiuose dėka pavyks su tarptautiniais partneriais pasirašyti nemažiau kaip vieną susitarimą – teisiškai saistančią sutartį/ susitarimą, įpareigojantį projekto vykdytoją ir tarptautinį partnerį kartu bendradarbiaujant teikti paraiškas tarptautinėms MTEPI srities iniciatyvoms (programoms) įgyvendinti.
Projektas finansuojamas ES struktūrinėmis lėšomis
Projekto Nr. 01.2.1-LVPA-T-844-01-0044
Projekto vertė: 20 022,67 Eur
Finansavimo suma: 10 000,00 Eur
Projekto pradžia: 2018-09-27